logo

Реставрація ванн: Телефонуйте! — +38 068-155-15-15
 1. Реставрація ванн наливним акрилом
 2. KeramoKrill або Керамокрилл - це наливний рідкий акрил для ванн в Україні

KeramoKrill або Керамокрилл - це наливний рідкий акрил для ванн в Україні

KeramoKrill або Керамокрилл - це наливний рідкий акрил для ванн в Україні
Відновлення ванн в Україні
Замовити реставрацію:+38 068-155-15-15,
Наливна ванна:1900 грн.
Емалювання:1200 грн.

Компанія «5-Ванн» використовує сучасний наливний акрил для ванн KeramoKrill - Керамокрилл, що найкраще підходить для реставрації ванн

Ванна кімната - це не тільки аванпост гігієни у вашій квартирі, але і ключовий елемент комфорту. Тут ви миєте руки перед їжею, тут ви приймаєте підбадьорливий душ на початку і кінці кожного трудового дня, тут же ви лягаєте в гарячі ванни з піною, сіллю, а можливо, що і з чашкою кави. Але ванна не завжди залишається біліше місячного світла. Абразивні чистячі засоби, агресивна водопровідна вода і випадкові механічні пошкодження рано чи пізно виснажать емалевий шар, залишать вищерблені і іржаві патьоки. Коли ванна втрачає свою гладкість, її неможливо відмити дочиста. У подряпинах і сколах емалі осідає органіка і плодяться бактерії. З Оплоту чистоти ванна перетворюється в носій хвороб і збудників алергії.

Реставрація ванни рідким акрилом Керамокрилл

Ми пропонуємо вам найсучасніший наливний акрил Керамокрилл (Keramokrill), найбільш затребувані і найефективніші методи реставрації ванн, які зводять до мінімуму витрати часу і грошей. Сама робота триває не більше 2-3 годин, а вартість робіт починається з 3400 рублів. Рідкий акрил вважається альтернативним засобом в боротьбі зі сколами ванни, що утворилися на її поверхні плям і іржі. Матеріал відновлює покриття чаші, яке не піддається чищенню за допомогою засобів, а вимагає повної заміни сантехніки.

Замовляй замір вани вже зараз!

Консультація по телефону
+38 068-155-15-15
Прорахунок по вашій ванні
vanna5@ukr.net
Пишіть Whatsapp
, Telegram, Viber

Плюси реставрації акрилом

 • матеріал, що використовується, не має запаху і не токсичний;
 • Має низьку теплопровідність;
 • Дозволяє прибрати будь-які пошкодження;
 • Час роботи від початку підготовки поверхні до реставрації і повного висихання досягає 36 годин;
 • Стійкий до забруднень і пошкоджень;
 • Після закінчення реставрації не виявляються пори, дрібні тріщинки і набухання поверхні;
 • Акрилова ванна легко реставрується.
 • Дозволяє підібрати різне колірне рішення в залежності від дизайнерських переваг.
 • Метод відновлення поверхні ванни рідким акрилом дає чудовий результат при значно – невеликій вартості.
 • Термін служби нанесеного акрилового матеріалу становить близько 15 років;

KeramoKrillТехнічні характеристики матеріалу рідкий акрил застосовують для проведення реставраційних робіт старих ванн, вважається найбільш ефективним засобом, щоб оновити покриття сантехніки. Даним способом користуються вже двадцять років. Метод оновлення не займає багато часу і вважається економним. З покриттям ванни акрилом можна впоратися самостійно, для цього не треба мати спеціальні знання. Акрил являє собою суміш з полімерної речовини з затверджувачем. Даним складом користувалися при будівництві кораблів, літаків, на підприємствах оборонної промисловості, щоб надати поверхням найбільшу міцність. За допомогою речовини створювали захисне покриття конструкціям, що мають складну форму. У побуті за допомогою акрилу проводять реставрацію сталевих, пластикових або чавунних ванн. Розведений рідкий акрил поливають на краю ванни, щоб речовина стекло всередину по стінках. Так зверху з'являється шар, що має товщину до 8 міліметрів. Покриття відрізняється високою щільністю, міцністю, що гарантує прослужити протягом багатьох років. Різновиди акрилової емалі Перед покупкою акрилу, слід розібратися в різноманітті видів даного засобу. Матеріали мають відмінності в складі. Для отримання хорошого результату, треба вміти вибирати правильний склад. В основі акрилової суміші лежить Базова речовина і затверджувач. Всі виробники включають різні компоненти, якими покращують властивості, або змінюють колір кошти. Акрил продають упаковкою, якої вистачає на одну ванну. Як правильно змішати склад, зазначено в інструкції. Перед тим, як придбати засіб, слід вивчити склад матеріалу. Виділяють наступні варіанти складу засобу:

Ціни на реставрацію ванн наливним рідким акрилом

Додатково оплачується, при потребі, заміна зливу та переливу.

Найменування робітМатеріалЦіна
Довжина ванни 1,2 мKeramoKrill1900грн.
Довжина ванни 1,5 мKeramoKrill2000грн.
Довжина ванни 1,7 мKeramoKrill2100грн.

Ціни на реставрацію ванн за допомогою емалювання

Додатково оплачується, при потребі, заміна зливу та переливу.

Найменування робітМатеріалЦіна
Довжина ванни 1,2 мФарба1200грн.
Довжина ванни 1,5 мФарба1500грн.
Довжина ванни 1,7 мФарба1600грн.

Keramokrill - це нова технологія реставрації старих ванн. Змішані компоненти не утворюють однорідну масу, тому речовина лягає нерівно. Застосовувати для засобу розчинник не рекомендують, щоб не пошкодити його структуру, і не звести результат до мінімуму. Акрил продають в білій гамі, але застосовуючи кольори типу Епоксину – 51 або Стакрила, можна змінити відтінки. Плюсами покриття вважають довгий термін експлуатації, який досягає двадцяти, білосніжний відтінок, висока міцність отриманого шару. Мінусами вважають довгий термін висихання - 4 дні, але придатність самого розчину для роботи досягає всього сімдесят хвилин, виділяє різкі запахи.

Замовити майстра для реставрації ванни :

Якісна реставрація ванн наливним акрилом чугунних, металевих та акрилових ванн які втратили заводський шар емалі, або їх поверхня покрилась ржавчиною чи тріщинами. Відновлення за 3 год.

У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта, реальні ціни на акрил для ванн!

реставрація ванн , відновлення ванни , оновлення ванни , емаль для ванни , наливний рідкий акрил,

💬: наливний акрил, KeramoKrill, Керамокрилл, рідкий акрил   /   👷   /   (2021-03-02)   /   📂 Реставрація ванн акрилом
Реставрація ванн наливним акрилом

 

Чому нам довіряють

Ми відкриті до клієнта і не приховуємо скриті платежі та послуги!
Повний розрахунок вартості
Цілісне виконання роботи
Безкоштовний замір та огляд
Безкоштовна консультація
Ми відповимо на всі Ваші запитання. Телефонуйте - +38 068-155-15-15