logo

Реставрація ванн: Телефонуйте! — +38 068-155-15-15
в м. Луцьк +38 068-155-15-15
  1. Реставрація ванн наливним акрилом
  2. Реставрація ванн Луцьк сучасна техніка реставрації - наливна ванна

Реставрація ванн Луцьк сучасна техніка реставрації - наливна ванна

Реставрація ванн Луцьк сучасна техніка реставрації - наливна ванна
Відновлення ванн в Україні
Замовити реставрацію:+38 068-155-15-15,
Наливна ванна:1900 грн.
Емалювання:1200 грн.

Реставрація ванн Луцьк сервіс «5-Ванн» вже через кілька годин нанесений рідкий акрил твердне, і ванною можна починати повноцінно користуватися.

Реставрація старої ванни

Реставрація старої ванни є відмінним способом відкласти на невизначений термін її заміну. Повернути новизну і блиск покрився незмивним нальотом емалі, прибрати потертості, подряпини і відколи до голого металу можна декількома способами. Між собою вони відрізняються рівнем якості одержуваного результату і, відповідно, вартістю реалізації. Для ознайомлення пропонуємо розглянути дві найбільш поширені технології реставрації старих ванн-емалювання і відновлення поверхні рідким акрилом.

Як виглядають відреставровані ванни?

Робимо все щоб наші клієнти залишалися задоволені результатом і рекомендували нас своїм друзям і знайомим! Приєднуйтесь і Ви.
Подивитись фото відреставрованих ванн перейти у фотоальбом

Наливна ванна

наливна ванна
Цінавід 1900 грн.
Термін служби15 років.
Гарантія5 років.

Акриловий вкладиш

наливна ванна
Цінавід 3500 грн.
Термін служби8 років.
Гарантія3 роки.

Емалювання ванни

наливна ванна
Цінавід 1200 грн.
Термін служби1-2 роки.
Гарантія1 рік.

Реставрація рідким акрилом

Оскільки емалювання описаним вище методом має ряд недоліків, варто додатково коротко розповісти про більш сучасній техніці реставрації - наливна ванна. Для цього застосовується спеціальний склад, який у нас називають рідким акрилом. Після нанесення на поверхню і твердіння акрил перетворюється в гладке, Рівне, міцне і зносостійке покриття. Більш того, відреставрована ванна стає більш приємною навпомацки, видає менше шуму при наборі води, а також помітно довше зберігає температуру гарячої води.

Процес реставрації рідким акрилом починається з все тієї ж підготовки, яка виконується, як описано в попередньому способі. Після підготовки, ремонту і знежирення готується рідкий акрил. При бажанні в нього додається колір, за допомогою якого задається новий колір ванни. Далі склад наливається на краю чаші так, щоб він стікав самостійно по вертикальних стінок на дно. Той акрил, який не пристав до реставрується поверхні, видаляється через зливний отвір. На завершальному етапі проводиться корекція дна ванни, так як на цій ділянці виходить набагато більш товстий шар, ніж на стінках. Після вирівнювання процедура повторюється до отримання рівномірного акрилового покриття потрібної товщини. Зазвичай це 3 міліметри.

Вже через кілька годин нанесений рідкий акрил твердне, і ванною можна починати повноцінно користуватися.

Наші майстри по реставрації ванн

 
Наша команда

Ми ретельно формуємо штат компанії. Наша команда - це майстри, які мають досвід і відповідну кваліфікацію. Головний критерій для нашого фахівця - це професіоналізм і великий практичний досвід

 
Гарантія та ремонт

Гарантія поширюється на всі реставраційні роботи, що проводяться нашими майстрами. Як правило, гарантійний термін становить 5 років, але в залежності від характеру робіт термін може бути збільшений

 
Надійні матеріали

Вам не потрібно переживати як самостійно реставрувати стару ванну? Наші реставратори в місті Луцьк приїдуть із своїм інструментом та матеріалом і виконають усі необхідні роботи по оновленню емалі.

Ціни на реставрацію ванн в м. Луцьк наливним рідким акрилом

Додатково оплачується, при потребі, заміна зливу та переливу.

Найменування робітМатеріалЦіна
Довжина ванни 1,2 мKeramoKrill1900грн.
Довжина ванни 1,5 мKeramoKrill2000грн.
Довжина ванни 1,7 мKeramoKrill2100грн.

Ціни на реставрацію ванн за допомогою емалювання

Додатково оплачується, при потребі, заміна зливу та переливу.

Найменування робітМатеріалЦіна
Довжина ванни 1,2 мФарба1200грн.
Довжина ванни 1,5 мФарба1500грн.
Довжина ванни 1,7 мФарба1600грн.

Також у нас можна замовити реставрацію ванн в таких містечках Волинської області:

Ковель Нововолинський Володимир-Волинський

Емалювання

Щоб відновити зношену часом і регулярною експлуатацією емаль ванни, фахівці використовують доступні сьогодні високотехнологічні матеріали і техніки їх нанесення. Зокрема, для реалізації емалювання застосовуються спеціальні емалі, розраховані на досить жорсткі умови експлуатації. А саме, на контакт з гарячою і холодною водою, підвищену вологість і застосування агресивної побутової хімії для очищення забруднень.

Емалювання у виконанні професіонала здійснюється за наступним алгоритмом:

  1. Попередній огляд ванни. В процесі візуального огляду оцінюється загальний стан лицьового покриття сантехніки, виявляються дефекти, в тому числі, приховані. До таких відносяться глибокі каверни, подряпини до металу, внутрішня корозія, здуття заводської емалі, тріщини або наскрізні діри.
  2. Від'єднання комунікацій. Щоб якісно відновити емаль ванни, обов'язково необхідно зняти злив і перелив.
  3. Видалення старої емалі. Разом із заводським покриттям за допомогою механічного впливу з поверхні ванни видаляються незмивні нальоти, сліди корозії, бруд, що в'ївся. Додатково розкриваються невидимі дефекти, які потребують усунення.
  4. Ремонт. Якщо потрібно, майстер виконує закладення серйозних пошкоджень, після чого відновлені місця виводяться врівень з базовою поверхнею ванни.
  5. Знежирення. Необхідно для того, щоб наноситься емаль рівномірно розподілялася без утворення напливів і пропусків, а також надійно приставала до підготовленої поверхні.
  6. Емалювання. Фарбу можна наносити як класичним методом за допомогою кисті, так і напиленням з пульверизатора. Для досягнення якісного результату процедура повторюється від двох до трьох разів.
  7. Сушка. Час твердіння і остаточної кристалізації емалі залежить від їй марки і товщини нанесеного шару.

Через кілька днів відреставрована стара ванна буде готова до звичайної експлуатації.

Замовляй замір вани в м. Луцьк вже зараз!

Консультація по телефону
+38 068-155-15-15
Прорахунок по вашій ванні
vanna5@ukr.net
Пишіть Whatsapp
, Telegram, Viber

Замовити реставрацію ванн Луцьку:

Реставрація ванн Луцьк

Реставрація ванни у Луцьку

Реставрація ванни в місті Луцьк

Замовити майстра для реставрації ванни :

Якісна реставрація ванн наливним акрилом чугунних, металевих та акрилових ванн які втратили заводський шар емалі, або їх поверхня покрилась ржавчиною чи тріщинами. Відновлення за 3 год.

У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта, реальні ціни на акрил для ванн!

реставрація ванн Луцьк, відновлення ванни Луцьк, оновлення ванни Луцьк, емаль для ванни Луцьк, наливний рідкий акрил,

💬: реставрація ванн Луцьк, емалювання ванн Луцьк, відновлення ванн, оновлення ванни Луцьк   /   👷   /   (2021-05-11)   /   📂 Реставрація ванн акрилом
Реставрація ванн наливним акрилом