logo

Реставрація ванн: Телефонуйте! — +38 068-155-15-15
в м. Рівне +38 068-155-15-15
  1. Реставрація ванн наливним акрилом
  2. Реставрація ванн Рівне. Відновлення ванни рідким наливним акрилом

Реставрація ванн Рівне. Відновлення ванни рідким наливним акрилом

Реставрація ванн Рівне. Відновлення ванни рідким наливним акрилом
Відновлення ванн в Україні
Замовити реставрацію:+38 068-155-15-15,
Наливна ванна:1900 грн.
Емалювання:1200 грн.

Реставрація старої ванни в Рівному. Для цього існує кілька технологій, про найбільш популярні і доступні сервіс «5-Ванн»

Коли стара ванна в результаті багаторічної експлуатації втрачає презентабельність, перше, що напрошується - це Заміна. Це не найдешевший, однак, очевидний спосіб вирішення одним махом всіх проблем. На перший погляд, тільки так можливо позбутися від незмивних забруднень і нальоту, іржавих патьоків, множинних подряпин і відколів. Ще гірше йдуть справи, коли ванна має тріщини або наскрізні діри, через які утворюються течі води. Проте, Заміна ванни на нову-це далеко не єдиний, і вже точно не найвигідніший метод вирішення подібних проблем.

Заміна ванни - це витрати і клопоти!

Давайте порахуємо, у що виллється заміна старої ванни на нову у Рівному. По-перше, стару сантехніку треба демонтувати. По-друге, її кудись доведеться утилізувати, спустивши з поверху, найнявши вантажну техніку і так далі. По-третє, нову ванну ще треба підібрати за розмірами, так як ванна кімната зазвичай має обмежену довжину. По-четверте, нову сантехніку треба привезти, підняти на поверх, встановити, виставити за рівнем, закріпити, підключити до каналізації. По-п'яте, ніколи така заміна не закінчується без хоча б косметичного ремонту у ванній кімнаті. А це ще плюс до витрат і клопотів.

Де можна замовити реставрацію ванни?:

Як видно з описаного вище, заміна старої ванни - це далеко не таке просте рішення, як може здатися на перший погляд. Тим більше, що йому є відмінна і більш вигідна альтернатива. Називається вона - реставрація старої ванни. Для цього існує кілька технологій, про найбільш популярних і доступних з яких ми і пропонуємо поговорити далі.

Як виглядають відреставровані ванни?

Робимо все щоб наші клієнти залишалися задоволені результатом і рекомендували нас своїм друзям і знайомим! Приєднуйтесь і Ви.
Подивитись фото відреставрованих ванн перейти у фотоальбом

Наливна ванна

наливна ванна
Цінавід 1900 грн.
Термін служби15 років.
Гарантія5 років.

Акриловий вкладиш

наливна ванна
Цінавід 3500 грн.
Термін служби8 років.
Гарантія3 роки.

Емалювання ванни

наливна ванна
Цінавід 1200 грн.
Термін служби1-2 роки.
Гарантія1 рік.

Як відновлюються ванни

Якщо розглядати тільки ті способи реставрації ванн, які обходяться незрівнянно дешевше і менш клопітно, ніж Заміна, то можна виділити дві технології для Рівного та області:

  1. Емалювання.
  2. «Наливна ванна».

Перший спосіб - це саме бюджетне рішення всіх вищеописаних проблем зі старою ванною. Однак дана технологія має масу недоліків, про які бажано знати заздалегідь. Вони розглянуті нижче. Другий спосіб реставрації вже відноситься до розряду професійних, а тому володіє великою кількістю переваг з мінімальним числом недоліків. Пропонуємо познайомитися з цими технологіями більш детально.

Емалювання

Емалювання або фарбування - це, по суті, фарбування старої ванни. Звичайно, для цього використовується спеціальна емаль, що володіє стійкістю до води, перепадів температур і стирання. Наноситься по попередньо підготовленій поверхні за допомогою кисті, валика або напиленням мул пульверизатора. Для отримання прийнятного результату потрібно наносити емаль в два-три шари. Обов'язковою умовою успішної реставрації є правильна і ретельна підготовка робочої поверхні ванни.

Наші майстри по реставрації ванн

 
Наша команда

Ми ретельно формуємо штат компанії. Наша команда - це майстри, які мають досвід і відповідну кваліфікацію. Головний критерій для нашого фахівця - це професіоналізм і великий практичний досвід

 
Гарантія та ремонт

Гарантія поширюється на всі реставраційні роботи, що проводяться нашими майстрами. Як правило, гарантійний термін становить 5 років, але в залежності від характеру робіт термін може бути збільшений

 
Надійні матеріали

Вам не потрібно переживати як самостійно реставрувати стару ванну? Наші реставратори в місті Рівне приїдуть із своїм інструментом та матеріалом і виконають усі необхідні роботи по оновленню емалі.

В цілому, процес відновлення емалюванням виглядає наступним чином:

  1. зношена і брудна поверхня зачищається механічним інструментом з абразивними насадками.
  2. Якщо ванна пошкоджена занадто сильно, має глибокі подряпини або відколи емалі, то остання видаляється повністю до голого металу. В іншому випадку Реставрація не обіцяє нічого хорошого.
  3. при наявності тріщин або наскрізних дірок виконується їх закладення за допомогою спеціальних складів.
  4. відремонтована і зачищена поверхня обов'язково знежирюється, інакше емаль на ній не закріпиться як слід.
  5. на останньому етапі ванна забарвлюється одним з вищезазначених способів. Зазвичай емаль наноситься в два-три шари.

Після реставрації ванна залишається на сушку, яка при нормальних показниках температури і вологості триває кілька днів. Перед початком емалювання слід також враховувати такий нюанс, як характерний стійкий запах емалі. Він буде триматися досить довгий час, а тому, реставрацію треба затівати тоді, коли є можливість постійно провітрювати приміщення. Власне, останнє є одним з недоліків емалювання. До мінусів також варто віднести недовговічність створюваного покриття, нерівномірність товщини шару емалі, копіювання дефектів лиття або штампування ванни.

Ціни на реставрацію ванн в м. Рівне наливним рідким акрилом

Додатково оплачується, при потребі, заміна зливу та переливу.

Найменування робітМатеріалЦіна
Довжина ванни 1,2 мKeramoKrill1900грн.
Довжина ванни 1,5 мKeramoKrill2000грн.
Довжина ванни 1,7 мKeramoKrill2100грн.

Ціни на реставрацію ванн за допомогою емалювання

Додатково оплачується, при потребі, заміна зливу та переливу.

Найменування робітМатеріалЦіна
Довжина ванни 1,2 мФарба1200грн.
Довжина ванни 1,5 мФарба1500грн.
Довжина ванни 1,7 мФарба1600грн.

Також у нас можна замовити реставрацію ванн в таких містечках Рівненської області:

Дубно Костопіль Острог Сарни Вараш

Замовляй замір вани в м. Рівне вже зараз!

Консультація по телефону
+38 068-155-15-15
Прорахунок по вашій ванні
vanna5@ukr.net
Пишіть Whatsapp
, Telegram, Viber
Замовити майстра для реставрації ванни :

Якісна реставрація ванн наливним акрилом чугунних, металевих та акрилових ванн які втратили заводський шар емалі, або їх поверхня покрилась ржавчиною чи тріщинами. Відновлення за 3 год.

У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта, реальні ціни на акрил для ванн!

реставрація ванн Рівне, відновлення ванни Рівне, оновлення ванни Рівне, емаль для ванни Рівне, наливний рідкий акрил,

💬: реставрація ванн, як реставрувати ванну, реставрація рідким наливним акрилом, відновлення ванн   /   👷   /   (2022-04-28)   /   📂 Реставрація ванн акрилом
Реставрація ванн наливним акрилом

 

Чому нам довіряють

Ми відкриті до клієнта і не приховуємо скриті платежі та послуги!
Повний розрахунок вартості
Цілісне виконання роботи
Безкоштовний замір та огляд
Безкоштовна консультація
Ми відповимо на всі Ваші запитання. Телефонуйте - +38 068-155-15-15